Joanna w podróżyZe wspomnień:

Joanna uwielbiała podróżować. (...)

Nie była zwykłą turystką - umiała doskonale wyczuć lokalną atmosferę, zrozumieć ten prawdziwy, nieturystyczny, klimat miejsca. 

Wszędzie czuła się "jak ryba w wodzie", w każdych okolicznościach umiała właściwie się zachować
i wszędzie ma prawdziwych przyjaciół, którzy o Niej pamiętają (...)


Przez 20 lat naszych podróży zebrało się trochę materiału zdjęciowego i tutaj w zestawie albumów, znajdą się zdjęcia Joanny w różnych zakątkach świata.

Pewnie na szczególną uwagę zasługuje album "Joanna w Krabi", gdzie - pod koniec - można usłyszeć autentyczną relację Joanny (jako naocznego świadka) z ataku tsunami 2004 roku. Fani piłki nożnej pewnie znajdą jako interesujące zdjęcia z Madrytu, gdy Joanna "przejmuje" flagę Realu na spotkaniu z kibicami po zwycięstwie w lidze Hiszpanii ("campeones"). Albumy "Joanna na Kubie" i "Joanna w Petersburgu" mają zdjęcia połączone ze świetną muzyką. A album "Nowy rok" (o poziom wyżej) zawiera na końcu filmik trochę przybliżający nasz noworoczny nastrój.

W albumach znalazło się bardzo niewiele zdjęć "ogólnych" (krajobraz, architektura). Jeśli w ogóle - to tylko dla podkreślenia kontekstu dla zdjęć Asi. Takie ogólne zdjęcia (a jest ich sporo) będą umieszczane w planowanej sekcji portalu "Nasze wyjazdy".

Pilotażową wersję jednego z elementów tej sekcji można zobaczyć pod linkiem "Joanna w Wietnamie - dodatki". Znajduje się też tam opisowa relacja naszego wyjazdu do Wietnamu.

Poniżej linki do - wciąż jeszcze niepełnych - albumów (do wielu z nich będą jeszcze dodawane zdjęcia, pojawią się też nowe albumy).► Powrót do ogólnych albumów zdjęciowych ►